
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SaRonix-eCera™ FK |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 4 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 10mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.045" (1.15mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of FK0400007 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 166.66666MHZ LVDS
MEMS OSC XO 16.3680MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 224.0000MHZ LVPECL
CAP CER 3PF 50V NP0 1206
XTAL OSC XO 4.0000MHZ CMOS SMD
BACC 5C 5#20 SKT RECP
LINE FILTER 250VDC/VAC 16A DIN