
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 589 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | VCTCXO |
| Frequency: | 19.2 MHz |
| Function: | - |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±280ppb |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 6mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.083" (2.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 589L192X2IAT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 281.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 400.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCTCXO 19.2000MHZ HCMOS
TOOL HAND CRIMPER 14-20AWG SIDE
CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP