
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | S3 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 38.4 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 20mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of S32505T-38.400-X-R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 90.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS
XTAL OSC XO 154.0000MHZ LVDS SMD
CAP CER 0.022UF 50V X7R 1210
XTAL OSC XO 38.4000MHZ HCMOS SMD
LINE FILTER 110/250VAC 16A CHASS
CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP