
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ClearClock™ AX7 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 155.52 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 70mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.075" (1.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of AX7DAF1-155.5200T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 14.0000MHZ H/LV-CMOS
XTAL OSC TCXO 16.367667MHZ
XTAL OSC VCXO 223.0000MHZ LVDS
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCXO 75.0000MHZ HCSL
DC DC CONVERTER 6V 1W
IGBT MOD 1200V 550A INT-A-PAK