
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ASG2-LJ |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 200 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±35ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 40mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of ASG2-LJ-200.000MHZ-513301-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 2.0480MHZ H/LV-CMOS
XTAL OSC VCTCXO 20.0000MHZ
XTAL OSC XO 30.3779MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 445.5000MHZ HCSL
TERM BLOCK PLUG 12POS STR 7.5MM
CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP