
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT5156, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | TCXO |
| Frequency: | 20 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | Clipped Sine Wave |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | ±1ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.042" (1.06mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT5156AICFA-30E0-20.000000F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 70.6560MHZ HCSL
XTAL OSC XO 33.1776MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 222.7500MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
CONN PLUG FMALE 100P GOLD CRIMP
DC DC CONVERTER 24V 100W