
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9120 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 155.52 MHz |
| Function: | Standby (Power Down) |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 69mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of SIT9120AI-1B2-33S155.520000G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 125MHZ 2.5V HCSL SMD
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ HCSL
MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
FAN AXIAL 204X77.5MM 120VAC TERM
FAN AXIAL 80X25.5MM 12VDC WIRE
CONN FAKRA PLUG STR 50 OHM CRIMP