SG-8018CB 110.5000M-TJHPA0
Manufacturer
Epson
VIGOR # :
Description
XTAL OSC XO 110.5000MHZ CMOS SMD
Catalog
Oscillators
DataSheet
SG-8018CB 110.5000M-TJHPA0 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Base Resonator:-
Type:-
Frequency:-
Function:-
Output:-
Voltage - Supply:-
Frequency Stability:-
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):-
Ratings:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):-
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-4E2-28NY122.880000X
SiT3372AC-4E2-28NY122.880000X
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ HCSL
SiT3372AI-2B9-28NX200.000000X
SiT3372AI-2B9-28NX200.000000X
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS