CA32C3843HMT
Description
XTAL OSC XO 38.40MHZ 1.8V SMD
DataSheet
CA32C3843HMT PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:38.4 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, TTL
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):40mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)