ECX-P27BN-24.576
Description
XTAL OSC XO 24.5760MHZ LVPECL
DataSheet
ECX-P27BN-24.576 PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:24.576 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):48mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.067" (1.70mm)