SIT3372AC-1E3-25NH15.360000Y
Description
XTAL OSC VCXO 15.3600MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1E3-25NH15.360000Y PDF
Type:VCXO
Frequency:15.36 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):±145ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT9365AC-2B2-25N61.440000Y
SiT9365AC-2B2-25N61.440000Y
XTAL OSC XO 61.4400MHZ LVDS
SIT1602BI-22-28E-25.000625G
SIT1602BI-22-28E-25.000625G
MEMS OSC XO 25.000625MHZ H/LV-CM
SiT3372AI-4B2-33NB148.425750T
SiT3372AI-4B2-33NB148.425750T
XTAL OSC VCXO 148.42575MHZ HCSL
SIT3372AC-1E3-25NH15.360000Y
SIT3372AC-1E3-25NH15.360000Y
SiT3373AC-2B9-30NG491.520000X
SiT3373AC-2B9-30NG491.520000X
XTAL OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
SIT8209AI-22-18S-166.600000X
SIT8209AI-22-18S-166.600000X
MEMS OSC XO 166.6000MHZ LVCMOS