FO7HHAAE4.096-T2
Description
OSC XO 4.096MHZ 5V HCMOS
DataSheet
FO7HHAAE4.096-T2 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-2B2-28NZ70.656000X
SiT3372AC-2B2-28NZ70.656000X
XTAL OSC VCXO 70.6560MHZ LVDS