SIT8208AC-31-33S-33.600000T
Description
MEMS OSC XO 33.6000MHZ LVCMOS LV
DataSheet
SIT8208AC-31-33S-33.600000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:33.6 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT5156AICFK-25VT-38.880000Y
SiT5156AICFK-25VT-38.880000Y
XTAL OSC VCTCXO 38.8800MHZ
SiT9365AI-4E3-33N125.000000Y
SiT9365AI-4E3-33N125.000000Y
XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCSL