SXO32C3A271-50.000M
Description
XTAL OSC XO 50.000MHZ CMOS SMD
DataSheet
SXO32C3A271-50.000M PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:50 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):17mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-2E9-28NC98.304000Y
SiT3372AC-2E9-28NC98.304000Y
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ LVDS