626P12505I3T
Description
XTAL OSC XO 125MHZ 3.3V LVPECL
DataSheet
626P12505I3T PDF
Type Description
Series:626
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Type:XO (Standard)
Frequency:125 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):70mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.043" (1.10mm)
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT9365AC-1E2-30E98.304000T
SiT9365AC-1E2-30E98.304000T
XTAL OSC XO 98.3040MHZ LVPECL