626P13304I2T
Description
XTAL OSC XO 133MHZ 2.5V LVPECL
DataSheet
626P13304I2T PDF
Type Description
Series:626
Package:Tape & Reel (TR)
Type:XO (Standard)
Frequency:133 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±30ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):70mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.043" (1.10mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
510CAA24M5760AAGR
510CAA24M5760AAGR
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
SiT3372AI-2B2-33NZ96.000000Y
SiT3372AI-2B2-33NZ96.000000Y
XTAL OSC VCXO 96.0000MHZ LVDS
SiT3372AI-4E3-25NY163.840000T
SiT3372AI-4E3-25NY163.840000T
XTAL OSC VCXO 163.8400MHZ HCSL
626P13304I2T
626P13304I2T
XTAL OSC XO 133MHZ 2.5V LVPECL
CONN TERM BLK SHIELD CONN
MAX5355CPA
MAX5355CPA
10-BIT VOLTAGE-OUT DAC
NVMFS5C450NWFT3G
NVMFS5C450NWFT3G
MOSFET N-CH 40V 5DFN