FO7HSCBF143.0-T2
Description
OSC XO 143MHZ 3.3V HCMOS
DataSheet
FO7HSCBF143.0-T2 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-2E2-25NU50.000000Y
SiT3372AC-2E2-25NU50.000000Y
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
SiT3372AC-2B9-30NC50.000000Y
SiT3372AC-2B9-30NC50.000000Y
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS