ABLJO-V-187.500MHZ-T2
Description
XTAL OSC VCXO 187.5000MHZ LVCMOS
DataSheet
ABLJO-V-187.500MHZ-T2 PDF
Type:VCXO
Frequency:187.5 MHz
Function:-
Output:LVCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±45ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):40mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.563" L x 0.343" W (14.30mm x 8.70mm)
Height - Seated (Max):0.217" (5.50mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-2B9-33NB364.800000T
SiT3373AI-2B9-33NB364.800000T
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ LVDS