SIT1602BC-31-18E-20.000000Y
Description
MEMS OSC XO 20.0000MHZ H/LV-CMOS
DataSheet
SIT1602BC-31-18E-20.000000Y PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:20 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.1mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-1B2-30NU184.320000T
SiT3372AI-1B2-30NU184.320000T
XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVPECL
SiT3372AI-1B9-25NX133.516483Y
SiT3372AI-1B9-25NX133.516483Y
XTAL OSC VCXO 133.516483MHZ
SiT3372AC-4B9-28NZ51.200000X
SiT3372AC-4B9-28NZ51.200000X
XTAL OSC VCXO 51.2000MHZ HCSL
CMF603K8300FHEA
CMF603K8300FHEA
RES 3.83K OHM 1W 1% AXIAL
SIT1602BC-31-18E-20.000000Y
SIT1602BC-31-18E-20.000000Y
SiT3373AC-2E3-28NZ625.000000T
SiT3373AC-2E3-28NZ625.000000T
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS
SiT5356AI-FN-30N0-16.368000F
SiT5356AI-FN-30N0-16.368000F
XTAL OSC TCXO 16.3680MHZ LVCMOS