STC22K33Q27-38.400MT
Description
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ SNWV
DataSheet
STC22K33Q27-38.400MT PDF
Type:TCXO
Frequency:38.4 MHz
Function:-
Output:Clipped Sine Wave
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±1.5ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):2mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)