SIT3372AC-1E3-33NY10.000000X
Description
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1E3-33NY10.000000X PDF
Type:VCXO
Frequency:10 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):±745ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-1E2-25NG644.531250Y
SiT3373AI-1E2-25NG644.531250Y
XTAL OSC VCXO 644.53125MHZ
SiT3372AI-4B2-25NG125.000000T
SiT3372AI-4B2-25NG125.000000T
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ HCSL