FO7HHAAE80.0-T2
Description
OSC XO 80MHZ 5V HCMOS
DataSheet
FO7HHAAE80.0-T2 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-1B2-25NC163.840000Y
SiT3372AI-1B2-25NC163.840000Y
XTAL OSC VCXO 163.8400MHZ LVPECL