DSC1123AE1-200.0000
Description
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
DataSheet
DSC1123AE1-200.0000 PDF
Type Description
Series:DSC1123
Package:Tube
Type:XO (Standard)
Frequency:200 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.25V ~ 3.63V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):32mA
Ratings:AEC-Q100
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-2B9-25NC644.531250X
SiT3373AC-2B9-25NC644.531250X
XTAL OSC VCXO 644.53125MHZ LVDS
SiT9365AC-4E2-25N133.333333Y
SiT9365AC-4E2-25N133.333333Y
XTAL OSC XO 133.333333MHZ HCSL
SiT3372AI-1B3-30NE74.250000X
SiT3372AI-1B3-30NE74.250000X
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ LVPECL
SiT3372AI-4B2-30NZ51.200000X
SiT3372AI-4B2-30NZ51.200000X
XTAL OSC VCXO 51.2000MHZ HCSL
DSC1123AE1-200.0000
DSC1123AE1-200.0000