540BAA122M880BBG
Description
XTAL OSC XO 122.8800MHZ LVDS SMD
DataSheet
540BAA122M880BBG PDF
Type Description
Series:Ultra™ Si540
Package:Strip
Type:XO (Standard)
Frequency:122.88 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:1.8V, 2.5V, 3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):111mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.052" (1.33mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-4E2-30NE74.250000Y
SiT3372AC-4E2-30NE74.250000Y
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL
SiT3373AC-4E9-25NC307.695484Y
SiT3373AC-4E9-25NC307.695484Y
XTAL OSC VCXO 307.695484MHZ HCSL
SiT3372AI-1B2-28NG184.320000T
SiT3372AI-1B2-28NG184.320000T
XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVPECL
CRCW2010825KFKEFHP
CRCW2010825KFKEFHP
RES SMD 825K OHM 1% 1W 2010
540BAA122M880BBG
540BAA122M880BBG