
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9365, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 325 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT9365AI-4B2-28E325.000000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 33.3300MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 200.0000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 80.0840MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 325.0000MHZ HCSL
LOW PROFILE .025 SQ STRIPS
TERM BLK 11P SIDE ENT 7.5MM PCB
DC DC CONVERTER 5.8V 100W