SIT3372AC-2B2-28NY74.175820X
Description
XTAL OSC VCXO 74.17582MHZ LVDS
DataSheet
SIT3372AC-2B2-28NY74.175820X PDF
Type:VCXO
Frequency:74.17582 MHz
Function:-
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.8V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):±770ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):84mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)