ASFL1-40.000MHZ-ER-T
Description
XTAL OSC XO 40.0000MHZ HCMOS TTL
DataSheet
ASFL1-40.000MHZ-ER-T PDF
Type Description
Series:ASFL1
Package:Tape & Reel (TR)
Type:XO (Standard)
Frequency:40 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, TTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):45mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.051" (1.30mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-4E2-25NE173.370750T
SiT3372AI-4E2-25NE173.370750T
XTAL OSC VCXO 173.37075MHZ HCSL
SiT3373AC-1B3-28NX540.000000T
SiT3373AC-1B3-28NX540.000000T
XTAL OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL
SIT8209AC-G2-33E-148.351648Y
SIT8209AC-G2-33E-148.351648Y
MEMS OSC XO 148.351648MHZ LVCMOS
CPR20R6200KE10
CPR20R6200KE10
RES 0.62 OHM 20W 10% RADIAL
ASFL1-40.000MHZ-ER-T
ASFL1-40.000MHZ-ER-T