
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 7W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 5 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 20mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.056" (1.42mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 7W-5.000MBE-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 204.8000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 13.5000MHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 14.31818MHZ LVCMOS
XTAL OSC XO 5.0000MHZ CMOS SMD
LIGHT DEBURRING WHEEL 16" 7S FIN
FIXED IND 27UH 5.3A 26 MOHM TH
RX AM/FM 520KHZ-1.71MHZ 40QFN