
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT8009 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 125 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 7.5mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of SIT8009AC-23-33E-125.000000E is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 133.516483MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 163.8400MHZ LVPECL
XTAL OSC TCXO 30.7200MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS
XTAL OSC TCXO 122.8800MHZ LVCMOS
IC DAC 16BIT V-OUT 16SSOP