
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MultiVolt™ ECS-5032MV |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 24.576 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 1.6V ~ 3.6V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 7mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 | ||
| 3000 | ||
| 5000 | ||
| 10000 |
Current price of ECS-5032MV-245.7-BN-TR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 163.8400MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 148.42575MHZ HCSL
MEMS OSC XO 38.0000MHZ LVCMOS LV
CRYSTAL 27.1200MHZ 12PF SMD
XTAL OSC XO 24.576MHZ HCMOS SMD
CONN HEADER SMD 36POS 2.54MM
CONN HEADER SMD R/A 9POS 2MM