8NE-30.000MCM-T
Description
XTAL OSC XO 30.000MHZ CMOS SMD
DataSheet
8NE-30.000MCM-T PDF
Type Description
Series:8NE
Package:Tape & Reel (TR)
Type:XO (Standard)
Frequency:30 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS (Low EMI)
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):10mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):0.032" (0.81mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-1E9-33NG644.531250Y
SiT3373AI-1E9-33NG644.531250Y
XTAL OSC VCXO 644.53125MHZ
SiT3372AC-4E9-25NB216.000000Y
SiT3372AC-4E9-25NB216.000000Y
XTAL OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
SiT3373AC-2E2-25NH280.550000Y
SiT3373AC-2E2-25NH280.550000Y
XTAL OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
8NE-30.000MCM-T
8NE-30.000MCM-T
XTAL OSC XO 30.000MHZ CMOS SMD