CA25C2602NLT
Description
XTAL OSC XO 26.0MHZ 3.3V SMD
DataSheet
CA25C2602NLT PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:26 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, TTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±100ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 150°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):20mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT1618BA-22-30S-25.000000D
SIT1618BA-22-30S-25.000000D
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
510KCA133M333BAGR
510KCA133M333BAGR
XTAL OSC XO 133.3330MHZ CMOS SMD
SiT3373AC-2E2-30NC445.500000T
SiT3373AC-2E2-30NC445.500000T
XTAL OSC VCXO 445.5000MHZ LVDS
CA25C2602NLT
CA25C2602NLT
XTAL OSC XO 26.0MHZ 3.3V SMD
CONN RCPT HSG 26POS 2.50MM
9339 BLK
9339 BLK
ADAPT PIN 0.040" TO BAN JACK BLK