
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | S2 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 32.768 kHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 2.5mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.037" (0.95mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of S22505T-32.768K-CT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 10.2400MHZ HCSL
XTAL OSC XO 24.576MHZ 1.8V SMD
MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC XO 32.7680KHZ HCMOS SMD
XTAL OSC VCXO 500.0000MHZ LVDS
CONN HEADER VERT 64POS 2.54MM
OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 4-DIP