
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT5356, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | TCXO |
| Frequency: | 19.2 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | ±200ppb |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT5356AE-FP-30N0-19.200000Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVPECL
XTAL OSC TCXO 24.5535MHZ
MEMS OSC XO 166.6660MHZ LVDS SMD
FIXED IND 3.6NH 1.95A 30 MOHM
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
SWITCH ROCKER SPST 15A 24V