
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SG5032CCN |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 7.3728 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 20mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of SG5032CCN 7.372800M-HJGA0 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 6.0000MHZ LVCM LVTTL
MEMS OSC TCXO SMD
XTAL OSC VCXO 14.4000MHZ LVPECL
FIXED IND 470UH 800MA 624 MOHM
XTAL OSC XO 7.3728MHZ CMOS SMD
DC DC CONVERTER 72V 75W
CONN PLUG HSG MALE 6POS INLINE