ECS-3225SMV-100-FN-TR
Description
XTAL OSC XO 10MHZ HCMOS SMD
DataSheet
ECS-3225SMV-100-FN-TR PDF
Type Description
Series:MultiVolt™ ECS-3225SMV
Package:Tape & Reel (TR)
Type:XO (Standard)
Frequency:10 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS
Voltage - Supply:1.62V ~ 3.63V
Frequency Stability:±10ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):10mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT5155AICFK-33VT-10.949297F
SiT5155AICFK-33VT-10.949297F
XTAL OSC VCTCXO 10.949297MHZ
AMPMAED-3.5700T3
AMPMAED-3.5700T3
MEMS OSC XO 3.5700MHZ CMOS SMD
SiT3372AI-2E9-33NB125.000000X
SiT3372AI-2E9-33NB125.000000X
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
ECS-3225SMV-100-FN-TR
ECS-3225SMV-100-FN-TR
XTAL OSC XO 10MHZ HCMOS SMD