SIT3372AC-1B9-30NE100.000000X
Description
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1B9-30NE100.000000X PDF
Type:VCXO
Frequency:100 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3V
Frequency Stability:±35ppm
Absolute Pull Range (APR):±60ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SXO75C3A271-48.000M
SXO75C3A271-48.000M
XTAL OSC XO 48.000MHZ CMOS SMD
SiT5156AECFK-25N0-38.400000Y
SiT5156AECFK-25N0-38.400000Y
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ
SiT3372AC-2B9-28NZ200.000000T
SiT3372AC-2B9-28NZ200.000000T
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
SIT3372AC-1B9-30NE100.000000X
SIT3372AC-1B9-30NE100.000000X
ALD110908APAL
ALD110908APAL
MOSFET 2N-CH 10.6V 8DIP