SIT3372AC-1E9-25NZ140.000000T
Description
XTAL OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1E9-25NZ140.000000T PDF
Type:VCXO
Frequency:140 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±35ppm
Absolute Pull Range (APR):±1560ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT9365AC-4E2-30N77.760000Y
SiT9365AC-4E2-30N77.760000Y
XTAL OSC XO 77.7600MHZ HCSL
SiT3372AC-2E2-28NZ148.500000X
SiT3372AC-2E2-28NZ148.500000X
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
SiT3373AC-2E9-30NB345.600000T
SiT3373AC-2E9-30NB345.600000T
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ LVDS
SIT3372AC-1E9-25NZ140.000000T
SIT3372AC-1E9-25NZ140.000000T