SIT9120AI-2C1-25E148.500000Y
Description
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
DataSheet
SIT9120AI-2C1-25E148.500000Y PDF
Type Description
Series:SiT9120
Package:Tape & Reel (TR)
Type:XO (Standard)
Frequency:148.5 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):55mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-1E2-33NC125.000000Y
SiT3372AI-1E2-33NC125.000000Y
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL
SVC75C3D27B2-25.000MT
SVC75C3D27B2-25.000MT
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ CMOS
SiT3372AC-4E9-30NY35.328000Y
SiT3372AC-4E9-30NY35.328000Y
XTAL OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
SIT9120AI-2C1-25E148.500000Y
SIT9120AI-2C1-25E148.500000Y
SiT3372AC-2B2-30NC14.400000X
SiT3372AC-2B2-30NC14.400000X
XTAL OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
CONN RCPT 13POS 0.1 GOLD PCB R/A