
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SG-8002CA |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 100 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±100ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 28mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of SG-8002CA 100.0000M-PCBB is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 55.7000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 30.7200MHZ HCSL
FIXED IND 4.7UH 650MA 195 MOHM
XTAL OSC VCXO 148.351648MHZ
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
CONN RCPT 6POS 0.1 GOLD PCB