
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ECSpressCON™ ECX-P |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 250 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 50mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 |
Current price of ECX-P23BN-250.000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 102.3400MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL
CRYSTAL 20.0000MHZ 19PF SMD
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 622.0000MHZ LVDS
DC DC CONVERTER 12V 420W