
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT8919 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 125 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 8mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of SIT8919BA-82-33E-125.000000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 166.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVPECL
CAP FILM 1000PF 5% 630VDC RADIAL