
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9120 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 156.25 MHz |
| Function: | Standby (Power Down) |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 55mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of SIT9120AI-2B1-33S156.250000E is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 16.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 135.0000MHZ HCSL
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
IC REG CTRLR PWM CM 8-SOIC
DC DC CONVERTER +/-15V 20W