
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9002 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 100 MHz |
| Function: | - |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | -0.50%, Down Spread |
| Current - Supply (Max): | 80mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of SIT9002AI-433N33DO100.00000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 133.333333MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 140.0000MHZ LVPECL
NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ LVDS
XTAL OSC XO 40.0000MHZ HCMOS SMD
MEMS OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD