
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | EG-2102CA |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | SO (SAW) |
| Frequency: | 312.5 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 100mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of EG-2102CA 312.5000M-DGPAB is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 12.2880MHZ HCMOS SMD
MEMS OSC XO 18.4320MHZ LVCMOS LV
SFERNICE FIXED RESISTORS
XTAL OSC SO 312.5000MHZ LVPECL
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY
ERC-55-600 2.61K 1% T-2 EB E3