FO7HSCDM96.0-BULK
Description
OSC XO 96MHZ 3.3V HCMOS
DataSheet
FO7HSCDM96.0-BULK PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-1E2-25NZ10.000000Y
SiT3372AC-1E2-25NZ10.000000Y
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL