AX3DAF4-148.5000
Description
XTAL OSC XO 148.5MHZ 3.3V LVDS
DataSheet
AX3DAF4-148.5000 PDF
Type Description
Series:ClearClock™ AX3
Package:Strip
Type:XO (Standard)
Frequency:148.5 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):27mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.043" (1.10mm)