SIT9120AI-1C2-33E106.250000Y
Description
MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVPECL
DataSheet
SIT9120AI-1C2-33E106.250000Y PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:106.25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):69mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)