550BH307M200DG
Description
XTAL OSC VCXO 307.2000MHZ LVDS
DataSheet
550BH307M200DG PDF
Type Description
Series:Si550
Package:Strip
Type:VCXO
Frequency:307.2 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):±185ppm
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):108mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.071" (1.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT9365AC-4B3-25E25.000000T
SiT9365AC-4B3-25E25.000000T
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCSL
SiT3372AI-4E3-30NG35.437431Y
SiT3372AI-4E3-30NG35.437431Y
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ HCSL
SiT3373AC-2B9-33NE222.527472T
SiT3373AC-2B9-33NE222.527472T
XTAL OSC VCXO 222.527472MHZ LVDS
550BH307M200DG
550BH307M200DG
XTAL OSC VCXO 307.2000MHZ LVDS
CC2430F128RTC
CC2430F128RTC
TELECOM CIRCUIT, 1-FUNC, CMOS, P
FG4703
FG4703
RF ANT 480MHZ WHIP STR N FEM 44"