SIT8209AI-22-33E-133.000000Y
Description
MEMS OSC XO 133.0000MHZ LVCMOS
DataSheet
SIT8209AI-22-33E-133.000000Y PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:133 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):36mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)